shopping_cart0 Krepšelis

Leidykla „Lucilijus“, Stoties g. 5, 2 aukštas, Šiauliai

Zuzana Strakšienė. Antrasis sąsiuvinis

ISBN: 9789955325093
2,00 €
1 vnt.
Apie prekę

„Antrasis sąsiuvinis“ skirtas ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų rašymo įgūdžiams lavinti. Tai leidinys, papildantis „Pirmąjį sąsiuvinį“ (2019).

Čia pateikiami rašto pavyzdžiai: nuo vertikalių ir horizontalių brūkšnelių iki formų, sudarytų iš apskritų ir tiesių linijų.

Pradėdami nuo linijų ir taškelių, kopijuodami pasikartojančius brūkšnelius, sekdami eilutes, vaikai įpras ir gebės atkartoti elementus bei ženklų seką; taip pat formuosis rašymo krypties suvokimas (iš kairės į dešinę, iš viršaus į apačią), ugdysis gebėjimas atlikti užduotį iki galo, lavės rankos ir pirštų judesiai, akies-rankos koordinacija, stiprės dėmesio koncentracija, atsiras domėjimasis rašymu.

„Antrasis sąsiuvinis“ yra tokio pat dydžio kaip ir pirmos klasės sąsiuvinis linijomis. Todėl vaikai pratinsis versti lapus, rašyti ženklus eilutėse, orientuotis lape ir sąsiuvinyje.

Šiame sąsiuvinyje galima įsivertinti savo pastangas. Puslapio paraštėse vaikai gali apvedžioti jiems tinkantį veiduką. Jeigu veikla patiko, apvedžioja šypsenėlę, jeigu sekėsi sunkiau – rimtą veiduką. Taip pat vaikai gali suasmeninti šį sąsiuvinį, paprašydami tėvų ar auklėtojų įrašyti viršelyje jų vardą.

Rekomenduojama rašyti ne daugiau kaip dešimt minučių per dieną.

Formatas: 17 cm x 22 cm

Apimtis 32 p.

 

Užsiprenumeruodami, sutinkate gauti naujienlaiškius iš mūsų