shopping_cart0 Krepšelis

Leidykla „Lucilijus“, Stoties g. 5, 2 aukštas, Šiauliai

Zita Katkienė. Šiauliečiai laikraščio puslapiuose ! SU DEFEKTAIS !


12,00 €
1 vnt.
Apie prekę

Knygoje žurnalistės Zitos Katkienės per šešerius metus publikuoti pasakojimai apie Šiaulių žmones. Kiekvieno žmogaus istorija – tai ir dalelė miesto istorijos.

Knygoje – 112 pasakojimų apie miesto gyventojus. Visi šie žmonės, kaip ir daugelis kitų, kuriuos pokalbiui kviečia žurnalistas, pirmiausia išsiskiria savo darbais, pasiekimais, nuopelnais ar net nuopoliais, kurie ir paskatina žurnalistą imtis plunksnos.

Tai pasakojimai apie muzikantus Arijų Ivaškevičių, Gintą Gascevičių, Vytautą Mundiną, aktorius Nijolę Mirončikaitę, Silviją Povilaitytę, Rimantą Krilavičiūtę, Sigitą Jakubauską. Kai kurių žmonių, kuriuos žurnalistei Zitai Katkienei teko kalbinti ar apie juos teko rašyti, jau nėra gyvų. Anapus jau iškeliavęs ir monsinjoras Kleopas Jakaitis, apie kurį papasakojo jo sesuo Janina Vyšniauskienė. Po mirties rašyta ir apie „Vairo" solistą Vilių Onaitį, apie kurio gyvenimą pasakojo daugelis atlikėjui artimų žmonių. Močiutė, anuometinė Darbo biržos direktorė Genovaitė Kuprevičienė pasakojo apie savo vaikaitį Eimantą Kuprevičių, netikėtai žuvusį nuo chuligano rankos. Knygos pasirodymo nesulaukė ir dainininkas Edmondas Čivinskas, gydytoja Henrika Tijūnėlienė, Katinų muziejaus įkūrėja Vanda Kavaliauskienė, gydytojas Gintautas Martynas Damkus.

Leidėjas: Lucilijus.

Metai: 2011.

Puslapiai: 424.

SVARBU! Šių knygų / priemonių kaina yra žemesnė, nes turi didesnius ar mažesnius nusidėvėjimo defektus (palankstyti kampai, apsitrynę viršeliai, užklijuotos / nuplėštos kainų etiketės ir pan.). 

Užsiprenumeruodami, sutinkate gauti naujienlaiškius iš mūsų