shopping_cart0 Krepšelis

Leidykla „Lucilijus“, Stoties g. 5, 2 aukštas, Šiauliai

Vadybos pagrindai. Pagrindiniai terminai ir schemos (nekondiciniai)

ISBN: 9955-655-93-3
2,00 €
1 vnt.
Apie prekę

Sud. I. Žalienė, L. Žalys, I. Iždonaitė, L. Šalkauskienė, B. Švagždienė. VADYBOS PAGRINDAI. Pagrindiniai terminai ir schemos

 

Lietuvos ūkiui rinkos sąlygomis reikalingas turintis organizacijų valdymo žinių personalas. Ypač didelis tokių vadovų ir specialistų poreikis yra organizacijose, kuriose įvyksta esminiai pokyčiai. Organizacijų valdymas – tai ištisas procesas, norint tai suvokti, būtina sistematizuoti jose realizuojamas funkcijas, metodus, objektus, formas ir pan.

Valdymas jau nuo seno buvo gyvenimo kokybės ir gerovės pamatas. Kiekvienai organizacijai reikalingas kokybiškas valdymas. Daugybė žmonių taip pat planuoja savo veiklą ir organizuoja išteklius, reikalingus numatytiems tikslams įgyvendinti. Todėl labai svarbu, kad kiekvienas žmogus, o ypač specialistas, išmanytų vadybos pagrindus, padėsiančius jam planuoti, organizuoti bei kontroliuoti numatytus tikslus.

Metodinė priemonė padės studentams geriau įsigilinti į dėstomą medžiagą, sisteminti ir konkretinti žinias, gautas studijuojant šią discipliną, sutelkti dėmesį į pagrindines vadybos sampratas bei terminus. Metodinės priemonės glaustumas ir schemiškumas leidžia greitai surasti atsakymus į rūpimus vadybos klausimus.

Ši priemonė bus naudinga kolegijų ir universitetų studentams, savarankiškai gilinantiems vadybos žinias, taip pat ruošiantis atsiskaitymams.

Leidykla „Lucilijus“, 2006, 56 psl.

 

SVARBU! šių knygų kaina yra mažensė, nes knygos turi didesnius ar mažesnius nusidėvėjimo defektus. 

Užsiprenumeruodami, sutinkate gauti naujienlaiškius iš mūsų