shopping_cart0 Krepšelis

Leidykla „Lucilijus“, Stoties g. 5, 2 aukštas, Šiauliai

Regina Bočkienė. Augu aš su dainele

ISBN: 9790806000274
5,00 €
1 vnt.
Apie prekę

Muzikos garsai labai anksti ateina į mažo vaiko pasaulį. Jie maloniai nuteikia mažylį, kelia šypseną, skatina judesiais atkartoti skambančią muziką. Pagal savo galimybes vaikai, mėgdžiodami suaugusį, kartoja atskirus garsus, jų frazes, labiausiai įsimintinas melodijų slinktis.

Ir mažiems vaikams svarbu, kad jiems skirtos dainelės būtų skambios, nesudėtingos ritmine bei melodine išraiška, o literatūrinis tekstas atspindėtų gerai pažįstamą aplinką.

„Augu aš su dainele“ – šeštasis autorės dainelių vaikams rinkinys. Čia rasite daineles mažiesiems atlikėjams ir klausytojams.

Muzikos mokytojai, dirbdami su ikimokyklinio amžiaus vaikais, nuolat ieško naujų kūrinėlių, kurie vaikams būtų patrauklūs, įdomūs, nuoširdžiai atliekami, suteiktų naujų malonių potyrių. Rinkinyje pateiktos dainelės žadina vaikų natūralų smalsumą domėtis supančia aplinka, pažinti ją, savo artimuosius ir save.

Mažieji daineles įsimena greičiau, kai jas atlieka kartu su judesiais. Rinkinyje esantys kūriniai patogūs vaikams ne tik dainuoti, bet ir šokti. Judesius diktuoja pats dainelių literatūrinis tekstas, apdainuojami gamtos reiškiniai, veikėjai ar jų atliekami veiksmai. Kiekvienas mokytojas, įvertinęs vaiko suvokimo bei atlikimo galimybes,  tinkamai parinks judesius ir sėkmingai juos pritaikys. Ikimokyklinukai geba eiti ar bėgti rateliu, ritmiškai ploti, trepsėti, linguoti, apsisukti apie save ir kt. Tikriausiai, lietų imituosime barbendami pirštukais į grindis ar stalą, vėją,  debesėlį – mojuodami aukštai iškeltomis rankomis, paukštį – mojuodami į šalis ištiestomis rankomis ir t. t.

Dainelių akompanimentai nesudėtingi, palaikantys melodiją, o įžangose, sėkmingai pritaikę vaikiškus muzikos instrumentus, visam kūriniui suteiksite naujų muzikinių spalvų.

Apimtis: 40 psl. 

Formatas: A4.

Leidykla „Lucilijus“, 2021 m.

  

Užsiprenumeruodami, sutinkate gauti naujienlaiškius iš mūsų