shopping_cart0 Krepšelis

Leidykla „Lucilijus“, Stoties g. 5, 2 aukštas, Šiauliai

Reflektyvusis mokymas(is) ! SU DEFEKTAIS !

ISBN: 978-9955-32-176-7
1,00 €
Apie prekę

Mokslo studijos objektas – reflektyvusis mokymasis aukštosios mokyklos edukacinėje aplinkoje. Mokslo studijos tikslas – atskleisti reflektyviojo mokymo(si) strategijas studentų asmeninės patirties reflektavimo ir integravimo procese. 

Mokslo studijos uždaviniai: 1. Pristatyti reflektyviojo mokymo(si) sampratą, atskleidžiant aukštosios mokyklos edukacinėje aplinkoje egzistuojančias reflektavimo sąlygas, taikomas strategijas ir ugdymo(si) proceso dalyvių realizuojamus vaidmenis. 2. Analizuoti asmeninę aukštosios mokyklos dėstytojų mokymo(si) patirtį, identifikuojant stipriąsias ir silpnąsias reflektyviojo mokymo(si) sritis. 3. Vertinti aukštosios mokyklos dėstytojų taikomas reflektyviojo mokymo strategijas, būdus ir technikas kaip studentų asmeninės patirties reflektavimo ir integravimo, teorinių žinių derinimo studijų procese tendencijas.

Apimtis: 144 psl.

© Remigijus Bubnys, Vilma Žydžiūnaitė, 2012

© Leidykla Lucilijus, 2012

 

SVARBU! Šių knygų kaina yra žemesnė, nes knygos turi didesnius ar mažesnius nusidėvėjimo defektus (palankstyti kampai, apsitrynę viršeliai, užklijuotos / nuplėštos kainų etiketės ir pan.). 

Užsiprenumeruodami, sutinkate gauti naujienlaiškius iš mūsų