shopping_cart0 Krepšelis

Leidykla „Lucilijus“, Stoties g. 5, 2 aukštas, Šiauliai

Laura Buzienė. Šviesiuko pirmoji pamoka. Geometriniai elementai

ISBN: 9789955325253
1,90 € 2,50 €
1 vnt.
Apie prekę

„Šviesiuko pirmoji pamoka. Geometriniai elementai“ – sąsiuvinis, rekomenduojamas 4–7 metų vaikams.

Šiame sąsiuvinyje pateikiamos įvairiausios užduotys, kurios padės paruošti vaiko ranką rašyti, supažindins su geometriniais elementais, formų įvairove, panašumais ir skirtumais. Vaikas susipažins su sąvokomis taškas, linija, trikampis, skritulys, ovalas, kvadratas, stačiakampis, rombas.

Pradėdamas nuo linijų ir taškelių, kopijuodamas pasikartojančius brūkšnelius, sekdamas eilutes, vaikas įpras ir gebės atkartoti elementus bei ženklų seką; taip pat formuosis rašymo krypties suvokimas (iš kairės į dešinę, iš viršaus į apačią), ugdysis gebėjimas atlikti užduotį iki galo, lavės rankos ir pirštų judesiai, akies-rankos koordinacija, stiprės dėmesio koncentracija, atsiras domėjimasis rašymu. Grafiniai pratimai padės vaikui lengvai išmokti rašyti, prisidės prie regos, atminties, vaizduotės ir kalbos vystymosi. Ugdysis ne tik rašymo įgūdžiai, bet ir kantrybė, dėmesys, mąstymas, atkaklumas, noras pasiekti gerą rezultatą.

Sąsiuvinyje rasite įvairių tipų užduotis:

  1. Taškų užduotys. Kairėje esančiuose stačiakampiuose pavaizduotos linijos, ornamentai, figūros, kurias reikia apvedžioti ir, jungiant taškus, atkartoti dešinėje esančiame stačiakampyje. Šio tipo užduotys lavina ne tik smulkiąją rankų motoriką, bet ir skaičiavimo įgūdžius, gebėjimą orientuotis lape ir judesių koordinavimą.
  2. Linijų užduotys. Jos padės išmokti pakartoti įvairius grafinius elementus, lygiai apvedžioti parodytas linijas, ornamentus. Kai kur pateikiamos linijų brėžimo kryptys.
  3. Kontūrų užduotys. Būtina stengtis kuo kruopščiau nubrėžti visas figūrų, paveikslėlių kontūrines linijas, jų nepainioti, neperžengti vaizdų ribų.
  4. Figūrų jungimo užduotys. Viršuje esantys paveikslėliai sudaryti iš atskirų figūrų. Apibrėždamas jų kontūrus, juos nuspalvindamas vaikas supras, kad jungdamas atskiras figūras gali sudaryti įvairiausius paveikslėlius.

Sąsiuvinio užduotims atlikti naudokite paprastą pieštuką ir trintuką (linijoms, ornamentams apvedžioti) ir spalvotus pieštukus (piešiniams, skirtingoms figūroms spalvinti).

Užduotis lydi linksmas veikėjas Šviesiukas.

 

Formatas: 17 x 22 cm

Apimtis: 36 p.

Užsiprenumeruodami, sutinkate gauti naujienlaiškius iš mūsų