shopping_cart0 Krepšelis

Leidykla „Lucilijus“, Stoties g. 5, 2 aukštas, Šiauliai

Laimutė Bobrova. Mankštinkimės kaip gyvūnai (nekondiciniai)

ISBN: 9789955325512
9,00 €
1 vnt.
Apie prekę

Kūdikystės ir ankstyvojo amžiaus vaikų ugdymo klausimai sudėtingi ir įvairiapusiški. Šiame laikmetyje, nepriklausomai nuo didžiulės ikimokyklinio amžiaus vaikų ugdymo programų įvairovės, fizinio ugdymo problema išlieka itin aktuali.

Kas gi svarbiausia ugdant vaiką? Pirmiausia į šį klausimą norėtųsi atsakyti taip: viskas svarbu! Svarbu suvokti sveikatos esmę – fizinių ir dvasinių galių harmoniją.

Tai ką gi daryti tėveliams, kad vaikas būtų sveikas? Svarbi ir būtina nuostata – pradėti nuo savęs. Didžiulę reikšmę vaiko sveikatai, jos stiprinimui, ateities gyvenimui turi vaiko prigimtinės galios, kurios didele dalimi priklauso nuo tėvų sveikatos, jų gyvenimo stiliaus.

Šiuolaikiniame technologijų amžiuje itin aktuali problema tampa hipodinamija (nejudrumas, nepakankamas fizinis aktyvumas), pradedant ankstyvuoju vaikų amžiumi. Todėl ir šios knygos pagrindinė idėja – patarti tėveliams, kaip ugdyti sveikus, fiziškai aktyvius vaikus.

Mažyliams būdingi gerai išlavinti pamėgdžiojimo įgūdžiai, todėl tikslinga pamėgdžiojimu grįsti pagrindinių judesių mokymą. Tai įprasmina šioje knygoje pateikiama unikali fizinio ugdymo metodika, paremta gyvūnų pozų, judesių ir elgesio pamėgdžiojimu, realizuojanti veiksmingą ir harmoningą vaiko asmenybės, jo kūrybinių, intelektinių ir fizinių galių ugdymą, atverianti galimybę spręsti pagrindinių judesių lavinimą, plėtoti ir turtinti motorinę vaikų patirtį.

Mankštinimasis kaip gyvūnai – tai paprastumas, be kurio neįmanoma vaiko kūryba. Tai daugiau negu meilė gyvajai gamtai – tai susijungimas su ja.

Knygoje pateikta informacija bus naudinga ne tik tėveliams, seneliams, šeimoms, bet ir ikimokyklinio ugdymo įstaigų pedagogams, siekiantiems naujovių vaikų fizinio ugdymo metodikoje ir norintiems padėti tėvams geriau pažinti vaiko individualias galias, ir kineziterapeutams, masažistams, universitetinių pedagogikos krypties studijų programų studentams.

 

Apimtis: 244 p.

Formatas: 17,5x25 cm.

 

SVARBU! Šių knygų / priemonių kaina yra žemesnė, nes turi didesnius ar mažesnius nusidėvėjimo defektus (palankstyti kampai, apsitrynę viršeliai, užklijuotos / nuplėštos kainų etiketės ir pan.). 

Užsiprenumeruodami, sutinkate gauti naujienlaiškius iš mūsų