shopping_cart0 Krepšelis

Leidykla „Lucilijus“, Stoties g. 5, 2 aukštas, Šiauliai

Ikimokyklinio amžiaus vaikų žymiai ir vidutiniškai neišsivysčiusios kalbos ugdymas

ISBN: 9789955325741
5,50 €
1 vnt.
Apie prekę

Ikimokyklinio amžiaus vaikai, turintys žymų ir vidutinį kalbos neišsivystymą, dažniausiai ugdomi logopediniuose darželiuose arba bendrojo ugdymo darželių logopedinėse grupėse. Kai kurie iš jų yra integruoti. Logopedai ir auklėtojos glaudžiai bendradarbiaudami sėkmingai šalina žymius kalbos sutrikimus.

Šio leidinio tikslas – pateikti pogrupinių pratybų programas 3–4 ir 4–5 metų vaikams, taip pat kalbos ugdymo per įvairią veiklą prog­ramą.

Pirmojoje dalyje glaustai apibūdinamas žymus ir vidutinis kalbos neišsivystymas bei paaiškinama pogrupinių logopedinių pratybų ir kalbos ugdymo per įvairią veiklą programos struktūra. Toliau pateikiamos 3–4 ir 4–5 metų vaikų neišsivysčiusios kalbos ugdymo pogrupinių logopedinių pratybų programos. Korekcinio darbo planavimą auklėtojoms palengvins vaikų pažintinės veiklos, motorikos ir t. t. ugdymo per įvairią veiklą gairės. Tai bendrojo ugdymo darželių programa „Vėrinėlis“, pritaikyta vaikams su žymiai ir vidutiniškai sutrikusiai kalba ugdyti. Logopedas, auklėtoja ir muzikos vadovė šią programą keičia ar papildo konkrečiai planuodami vaikų veiklą.

Programos yra rekomendacinio pobūdžio. Kiekvienas specialistas jomis gali naudotis kūrybiškai ar sudaryti savą programą.

Leidinys skiriamas logopedams ir darželių auklėtojoms, dirban­tiems su vaikais, kuriems nustatytas žymus ir vidutinis kalbos neišsi­vystymas. Juo galės naudotis poliklinikų ir mokyklų logopedai bei specialieji pedagogai.

Ši metodinė priemonė pravers ir tėvams, kurių vaikai nekalba arba mažai kalba, orientuotis kalbos ugdymo sistemoje.

 

Apimtis: 96 p. 

Formatas: A4.

Leidimo metai: 2022. 

Užsiprenumeruodami, sutinkate gauti naujienlaiškius iš mūsų