shopping_cart0 Krepšelis

Leidykla „Lucilijus“, Stoties g. 5, 2 aukštas, Šiauliai

I-IV klasių mokinių sutrikimų šalinimas

ISBN: 9955-418-24-9
2,40 €
Apie prekę

Rašymo sutrikimai – vienas iš labiausiai paplitusių mokymosi sunkumų. Nuoseklus ir sistemingas darbas yra efektyvus ir padeda daugumai vaikų pašalinti įvairius rašomosios kalbos sutrikimus. Bendrojo lavinimo mokyklos korekcinę pagalbą mokiniams teikia logopedas, bendradarbiaudamas su specialiuoju pedagogu ir klasės mokytoju. Šio leidinio tikslas – pateikti susistemintų grupinių logopedinių pratybų programą neišsivysčiusios kalbos vaikams pirmoje klasėje bei rašymo sutrikimų šalinimo programą antroje, trečioje ir ketvirtoje klasėje.

Pirmoje dalyje glaustai apibendrinamos pagrindinės disgrafijų rūšys ir jų priežastys.

Antroje dalyje aptariami logopedinių pratybų programos taikymo būdai bei derinimas su lietuvių kalbos mokymo programa ir medžiaga. Pateikiamos glaustos rekomendacijos, kaip pradinių klasių mokytojai ir  specialieji pedagogai galėtų naudotis logopedinių pratybų programa, sudarydami lietuvių kalbos mokymo modifikuotas ar adaptuotas programas.

Leidinys skiriamas bendrojo lavinimo mokyklų logopedams, specialiesiems pedagogams bei pradinių klasių mokytojams. Metodinė priemonė pravers ir tėvams, kurie dirba su vaiku namuose.

Pateikiamos programos yra rekomendacinio pobūdžio. Kiekvienas specialistas, remdamasis pagrindinėmis nuostatomis, gali kūrybiškai naudotis pateiktąja ir sudaryti savo programą.

Apimtis 72 psl.

© Eugenija Jakimavičienė, 2011

© Leidykla Lucilijus, 2011

 

 

Užsiprenumeruodami, sutinkate gauti naujienlaiškius iš mūsų