shopping_cart0 Krepšelis

Leidykla „Lucilijus“, Stoties g. 5, 2 aukštas, Šiauliai

Elena Grigaitė-Tolvaišienė. Margaspalvės dainužėlės

ISBN: 9790806000380
7,00 €
Apie prekę

Mielieji vaikai!

Ši dainų knygelė skirta jums, jūsų mokytojams, tėveliams, renginių organizatoriams. Ir mažesni, ir augesni vaikai ras sau patinkančią dainelę. Daug dainų išdainuota..., o gal pabandom iš naujo dar kartą?! Tarp žaidimų, užduotėlių padarykit pertraukėlę: gal dainelę padainuokit, linksmą šokį sugalvokit. O po to – vėl prie darbų: mama, tėtis, aš ir tu. Gal jums patiks kuri nors dainelė iš šios knygelės... Gal apie lietų ir paukštelį ar bitutę ir drugelį, o gal gandrą ir varlytę, Rainakėlį ir pelytę, varną, mešką ir pingviną, šimtakojį ir jūrų kiaulytę.

Vaikai, jūs augate vis didyn ir džiuginate visus savo šypsenėlėmis, bet kartais... Ir tuomet užtektų tik vienos linksmos dainelės, kad nebūtų liūdna, graudu, nesmagu... Suraskite tą dainelę šioje knygelėje.

Širdžiai mielą dainelę ras ir mažasis dainorėlis, jo tėveliai, vyresnieji broliukai ar sesutės.

Vaikai gali dainuoti kartu ir su pedagogais.

Dėkoju visiems poetams, kurių tekstus panaudojau kurdama daineles, atliepiančias šviesias ir šiltas eilėraščių emocijas.

Linkiu švelnaus gerumo, įsijautimo į skambantį dainų pasaulį. Smagaus dainavimo, malonaus buvimo drauge. Vaikams ir mokytojams sėkmės jų kūrybiniame bendravime.

 

Formatas: B5

Apimtis: 64 p.

Leidimo metai: 2022 m.

Užsiprenumeruodami, sutinkate gauti naujienlaiškius iš mūsų