shopping_cart0 Krepšelis

Leidykla „Lucilijus“, Stoties g. 5, 2 aukštas, Šiauliai

Danutė Kaklauskienė. Darbo su kompiuteriu pradžiamokslis ! SU DEFEKTAIS !

ISBN: 9955-418-75-3
1,20 €
1 vnt.
Apie prekę

Ši mokomoji knyga Darbo su kompiuteriu pradžiamokslis“ - tai darbo su Windows programomis Microsoft Word ir Microsoft Excel pradžiamokslis. Joje taip pat trumpai apžvelgiami darbo internete ir su elektroniniu paštu pagrindai.

Leidinyje pradedantysis dirbti su šiomis programomis ras atsakymus į elementarius ir sudėtingesnius klausimus. Pateiktos medžiagos užtenka, kad kompiuterio vartotojas savarankiškai išmoktų atlikti nesudėtingas užduotis.Knyga "Darbo su kompiuteriu pradžiamokslis" parengta tarsi žinynas, kuriame pateikiami klausimai, kaip atlikti vieną ar kitą užduotį, o šalia duodami atsakymai, kuriuose nurodomi užduoties atlikimo žingsniai. Todėl skaitytojui lieka atlikti veiksmus nurodyta tvarka, ir bus gautas norimas rezultatas.Medžiaga iliustruota piešiniais. Skaitytojas, atlikęs nurodytą veiksmą, ekrane matys analogišką piešinį.Suprantama, daug dalykų susideda iš mažesnių. Todėl kompiuterio vartotojas, supratęs ir atlikęs pateiktus veiksmus, nesunkiai galės atlikti ir sudėtingesnes užduotis.

Apimtis 182 psl.

Leidykla „Lucilijus“, 2010 m.

 

SVARBU! Šių knygų kaina yra žemesnė, nes knygos turi didesnius ar mažesnius nusidėvėjimo defektus (palankstyti kampai, apsitrynę viršeliai, užklijuotos / nuplėštos kainų etiketės ir pan.). 

Užsiprenumeruodami, sutinkate gauti naujienlaiškius iš mūsų