shopping_cart0 Krepšelis

Leidykla „Lucilijus“, Stoties g. 5, 2 aukštas, Šiauliai

Algimantas Jonas Bartašius. SAULĖTEKIS + CD partijos

ISBN: 979-0-806000-19-9
12,00 €
1 vnt.
Apie prekę

Ilgametė kūrybinė ir darbo patirtis subrandino mintį išleisti savo geriausių kūrinių natų rinkinį. Šiame natų rinkinyje – 16 autorinių Algimanto Jono Bartašiaus kūrinių liaudiškos muzikos kapelai.

Čia pateiktos 12 instrumentinių ir 4 vokalinių pjesių partitūros. Neatsitiktinai instrumentinę muziką sudaro 7 polkos ir 4 valsai. Valsas ir polka – vieni populiariausių ir mėgstamiausių šokių, atkeliavusių į Lietuvą XIX amžiuje. Valsas ir polka buvo grojami ir šokami vestuvėse, krikštynose, įvairiuose pasilinksminimuose. Palaipsniui šie šokiai Lietuvoje įgavo nacionalinį savitumą, perėmė lietuviškų dainų ir šokių ritmiką, suartėjo su tradicinių šokių melodika. Šiame natų rinkinyje kūriniai parašyti liaudiškos muzikos kapelos sudėčiai: dviem smuikams, akordeonui, kontrabosui, birbynei ir klarnetui. Mušamųjų partiją autorius siūlo atlikti savo nuožiūra. Dainos parašytos vokaliniam duetui ir liaudiškos muzikos kapelai, jų melodinės intonacijos primena liaudiškus romansus. Partitūrose kūrinių tempai nenurodyti, patys muzikantai gali pasirinkti atlikimo tempą. Visas kūrinių partijas rasite kompaktinėje plokštelėje.

Kūrinius, pateiktus šiame natų rinkinyje, atlieka Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro liaudiškos muzikos kapela „Salduva“.

 

Apimtis 80 psl.

© Algimantas Jonas Bartašius, 2019 m.

© Leidykla Lucilijus, 2019 m.

 

Užsiprenumeruodami, sutinkate gauti naujienlaiškius iš mūsų