shopping_cart0 Krepšelis

Leidykla „Lucilijus“, Stoties g. 5, 2 aukštas, Šiauliai

Aistė Kvičiuvienė, Jūratė Šimkienė. Žodžių grandinėlė

ISBN: 9789955324959
6,00 €
Apie prekę

Ugdomoji metodinė priemonė skirta ikimokyklinio, priešmokyklinio ir jaunesniojo mokyklinio amžiaus vaikams, specialiesiems pedagogams ir tėvams. Amžius: 2–7 metų vaikams. Žaidėjų skaičius: 1–8 vaikai.

Žaidimo tikslas – surinkti grandinėlę-dėlionę su paveikslėliais.

Rinkinį sudaro: 33 žaidimo lentos - grandinėlės, kurias sukarpius bus 198 kortelės su paveikslėliais (kiekvienoje grandinėlėje sudedamos 6 kortelės su 5 perkirptais paveikslėliais).

Žaidimas ugdo vaikų dėmesį, erdvinį-loginį mąstymą, regimąjį suvokimą, plečia žodyną. Tai bus naudinga veikla tiek namuose, tiek darželyje. Ant kortelių, iš kurių sudarytos grandinės, yra dviejų paveikslėlių puselės. Ant pirmųjų ir paskutinių grandinėlės kortelių tėra tik po vieną paveikslėlio puselę ir raudoną ar mėlyną rodyklę.

Žaidime išrenkamas vedantysis (tai gali būti vienas iš suaugusiųjų), kuris turi visas korteles. Kiekvienas dalyvis gauna kortelę su raudona rodykle – grandinė prasideda nuo jos. Žaidimo pradžioje vaikai mato tik pusę pirmojo paveikslėlio. Antrąsias paveikslėlių puses vaikai turi surasti patys. Vedantysis rodo po vieną kortelę. Jei žaidėjas pastebi, kad ši korta yra jo grandinės tęsinys, pasiima ją sau. Kiekviena grandinė susideda iš 5 paveikslėlių ir baigiasi kortele su mėlyna rodykle. Pirmasis surinkęs savo grandinėlę tampa nugalėtoju.

Papildoma užduotis vyresniems žaidėjams: taisyklingai ištarti paveikslėlių pavadinimus, išskirti nurodytą garsą žodyje, pasakyti tik tuos paveikslėlių pavadinimus, kuriuose yra nurodytas garsas (formuosis garsinės analizės pradmenys).

Pastaba: kortelės nėra sukarpytos!

Užsiprenumeruodami, sutinkate gauti naujienlaiškius iš mūsų