shopping_cart0 Atverti

Leidykla „Lucilijus“, Stoties g. 5, 2 aukštas, Šiauliai

Jonas Ambrukaitis. KNYGŲ RINKINYS: Miške ir sode. Miško gėrybės. Paukščių pasaulis.

ISBN: 978-9955-32-412-6 / 978-9955-32-336-2 / 978-9955-32-413-3
9,00 €
Apie prekę

MIŠKE IR SODE

Mokomoji priemonė „Miške ir sode“ skirta parengiamosios klasės mokiniams ir I–IV klasės mokiniams, turintiems specialiųjų ugdymo(si) poreikių. Knygelėje pateikti ne tik grožiniai kūrinėliai, bet ir dalykinio turinio tekstai, parašyti grožinės literatūros forma, todėl jie skatina vaiką ne tik mąstyti, gilintis į faktinį turinį, bet ir mintyse kurti žodžiais piešiamus vaizdus, vertinti veikėjų poelgius. Kaip papildomo ugdymo mokomoji priemonė ši knygelė gali padėti skaitytojui ne tik praplėsti žinias apie mūsų  krašto augaliją, bet ir įgyti geresnius savarankiško skaitymo įgūdžius.

MIŠKO GĖRYBĖS

Mokomojoje priemonėje „Miško gėrybės“ pasakojama apie uogas, grybus ir vaistinių savybių turinčias žoles. Dalykinė informacija papildoma grožiniais kūrinėliais. Orientuojamasi į jaunesniojo mokyklinio amžiaus skaitytoją, tačiau tikimasi, kad nemaža dalis tekstų sudomins ir aukštesniųjų klasių mokinius.

PAUKŠČIŲ PASAULIS

Mokomojoje priemonėje „Paukščių pasaulis“, skirtoje ikimokyklinio ir jaunesniojo mokyklinio amžiaus vaikams, turintiems nedidelių specialiųjų ugdymo(si) poreikių, pasitelkus lietuvių rašytojų kūrinius, pateikiama įdomios informacijos apie paukščius. Kiekvieno perskaityto kūrinėlio interpretacija gali būti plėtojama ir papildoma prieinamo turinio dalykinėmis žiniomis iš kitų šaltinių.


Užsiprenumeruodami, sutinkate gauti naujienlaiškius iš mūsų


© 2019. Leidykla Lucilijus