shopping_cart0 Krepšelis

Leidykla „Lucilijus“, Stoties g. 5, 2 aukštas, Šiauliai

DIEMEDĖLIO DAINOS IR GIESMĖS su CD + DIEMEDĖLIO DAINOS IR PJESĖS FORTEPIJONUI+ CD

ISBN: 797-0-706234-74-8
10,00 €
Apie prekę

Valerija Berteškienė, Vidmantas Sakalauskas. DIEMEDĖLIO DAINOS IR GIESMĖS su CD

Leidinį „Diemedėlio“ dainos ir giesmės I“ sudaro 10 dainų su akompanimentais ir fonogramomis (pridedama kompaktinė plokštelė) bei 4 giesmės.

Rinkinyje sudėtos populiariausios vienbalsės ir dvibalsės dainos bei giesmės mokyklinio amžiaus vaikams ir jaunimui. Knygoje gausu iliustracijų - vaikų (įvairių festivalių ir parodų laimėtojų) piešinių.

Leidinys skiriamas muzikos pedagogams, taip pat mokiniams, mokytojams, dirbantiems Lietuvoje bei užsienyje sekmadieninėse lituanistinėse mokyklose.

Vidmantas Sakalauskas, Valerija Berteškienė. „Diemedėlio" dainos ir pjesės fortepijonui + CD. II dalis

Leidinį „Diemedėlio" dainos ir giesmės, II dalis (su CD)" sudaro 10 dainų ir 4 pjesės fortepijonui. Taip pat pridedama kompaktinė plokštelė su demo versija ir akompanimentais.

Rinkinyje rasite populiariausias vienbalses ir dvibalses dainas, skirtas ikimokyklinio bei jaunesnio mo­kyklinio amžiaus vaikams. Knygoje gausu iliustracijų. Tai respublikinės vaikų piešinių parodos "Saldainių lietus" laureatų ir dalyvių darbai.Leidinys skirtas vaikų darželių ir pradinių mokyklų muzikos pedagogams, dirbantiems Lietuvoje bei užsienyje.

Leidykla „Lucilijus“

 

Užsiprenumeruodami, sutinkate gauti naujienlaiškius iš mūsų