shopping_cart0 Krepšelis

Leidykla „Lucilijus“, Stoties g. 5, 2 aukštas, Šiauliai

Birutė Liaškovienė. GARSŲ S, Š, Z, Ž, L, K, G, C, Č, DŽ ĮTVIRTINIMAS ŽODŽIUOSE IR SAKINIUOSE ! SU DEFEKTAIS !


15,00 €
1 vnt.
Apie prekę

Priemonė skirta garsams s, š, z, ž, r, l, c, č, k, g, dž įtvirtinti žodžiuose, sakiniuose.

Didaktinė medžiaga padės logopedams darbe su ugdytiniais, mokant ir įtvirtinant garsus.

Kiekvienas paveikslėlis aptariamas su vaiku, paaiškinama, kas nupiešta. Todėl pateikiamas žodynėlis, kuris logopedams primins žodžių reikšmes.

Žiūrėti: 1 priedas. Jei kai kurie paveikslėliai ugdytiniui pagal amžių ne visai suprantami, juos galima praleisti ir naudoti vyresniems vaikams.

Siužetiniai paveikslėliai skiriami sakiniams sudaryti. Prieš tai su ugdytiniu aptariamas paveikslėlio turinys ir tada sugalvojamas sakinys. Sakiniams sudaryti vereikia vartoti žodžių, kurių garsų vaikas neištaria. Būtent taip yra sugrupuoti paveikslėliai. Pvz., garsui s įtvirtinti sakiniuose vengiama vartoti žodžius, kuriuose yra garsas š, ir atvirkščiai. Garsui r įtvirtinti sakiniuose nevartojami žodžiai, kuriuose yra garsas l ir t. t. Sakiniai, kurie sudaromi pagal siužetinį paveikslėlį, yra užrašyti kitoje paveikslėlio pusėje. Tačiau sakinius galima keisti savo nuožiūra.

Siužetinių paveikslėlių veikėjams siūloma sugalvoti kuo įvairesnius vardus.

2 priede yra pateikti vardų pavyzdžiai, kurie pasirenkami atsižvelgiant į įtvirtinamą garsą: kietą ar minkštą, su garsais r, t, š, arba be jų. Galima rinktis nesunkiai ištariamus arba sudėtingesnio tarimo vardus.

PASTABA: Didaktinė medžiaga yra atspausdinta ant atskirų lapų, lapai nesegti, pateikiami įmautėje.

Defektas – pamažintas formatas.  

Užsiprenumeruodami, sutinkate gauti naujienlaiškius iš mūsų