shopping_cart0 Krepšelis

Leidykla „Lucilijus“, Stoties g. 5, 2 aukštas, Šiauliai

A. Žadeikis. Paslapčių akademijos bandymai. Įdomioji fizika ! SU DEFEKTAIS !

ISBN: 9955-564-60-1
1,00 €
1 vnt.
Apie prekę

Autorius dėkoja recenzentui Šiaulių universiteto dr. A. Lankauskui ir prof. dr.A.Šurkui bei mokytojams V.Simulik, D.Trakšeliui.

Knyga ištaisys kai kurias mokyklinės fizikos vadovėlyje padarytas klaidas. Pasitelkusi naujus prietaisus bei glaustas teorijas įrodys, kad tranzistoriai, fotorezistoriai, diodai, saulės baterijos yra tokios pat sudėties, veikia tuo pačiu principu. Su naujais prietaisais įrodys, kad šviesa lūžta ne tik per lęšius ar prizmes, bet ir per paprastą lango stiklą bei kitus skaidrius kūnus. Čia pateikta nauja šviesos lūžimo dėsnio formulė, kurioje šviesos lūžimas priklauso nuo skaidraus kūno storio.

Šis leidinys bus ir radiotechnikos pradžiamokslis, kurį išstudijavus bus galima suprasti ir kitas radiotechnikos knygas. Knygoje pateikta nauja radijo detalių tvirtinimo technologija, kuriai nereikia lituoklio. Aprašyta nemažai prietaisų, kuriuos pasigaminus galima demonstruoti per fizikos viktorinas ar pamokas.

Tie, kurie svajoja ką nors sukurti, išrasti, bus suintriguoti šioje knygoje papasakotų prietaisų kūrimo nuotykių, būdų, naujovių. Patobulinimai turėtų atnešti skaitytojui ir mums visiems daug džiaugsmo. Knyga atstos dešimtis kompiuterių, nes pastarieji tokių problemų nepajėgūs išspręsti.

 

Leidėjas: Lucilijus

Knygos puslapių skaičius: 48

Formatas: 16x23 cm.

 

SVARBU! Šių knygų kaina yra žemesnė, nes knygos turi didesnius ar mažesnius nusidėvėjimo defektus (palankstyti kampai, apsitrynę viršeliai, užklijuotos / nuplėštos kainų etiketės ir pan.). 

 

Užsiprenumeruodami, sutinkate gauti naujienlaiškius iš mūsų