Krepšelis Krepšelyje prekių: 0 Atverti

Gal girdėjai, gal matei: i ir y, u ir ū. Aistė Kvičiuvienė

4.00 EUR

Ši knygelė "Gal girdėjai, gal matei: i ir y, u ir ū?" skiriama vaikams, kurie patiria skaitymo, rašymo sunkumų dėl ilgųjų y, ū ir trumpųjų i, u balsių tarimo, skyrimo iš klausos ir žymėjimo raštu. Užduotys pravers mokiniams kaip papildoma medžiaga, logopedinėse pratybose, kartais ir vyresniems vaikams įtvirtinant žinias, diferencijavimo įgūdžius, ugdant specialiųjų poreikių vaikus. 


Pateiktos medžiagos įvairovė lavina foneminę klausą, moko garsinės analizės ir sintezės, tikslina gramatinę sandarą, plečia žodyną ir tobulina rišliąją kalbą, lavina dėmesį, atmintį, vaizduotę, mąstymą, stiprina skaitymo ir rašymo įgūdžius.

Metodinė priemonė "Gal girdėjai, gal matei: i ir y, u ir ū?" padės mokytojui, logopedui, specialiajam pedagogui. Būtinai talkins tėveliams, kurie rūpinasi vaiku ir papildomai dirba su juo namie. Šitoje užduočių kraitelėje siūlomas užduotis nebūtina atlikti eilės tvarka, galima kūrybiškai išplėsti ar trumpinti, adaptuoti. Svarbu atsižvelgti į mokinių galimybes, pasiekimus ir kalbos ypatumus.

Naujienų prenumerata
Užsiprenumeruodami, sutinkate gauti naujienlaiškius iš mūsų
Mus rasite
Kontaktai
Tel. +370 41 421857
lucilijus.uzsakymams@gmail.com
Visos teisės saugomos. © 2019